1.     Kereskedelmi képviselőt keresünk!

Munkavégzés helye:

Országos

Főbb feladatok, munkák:

  • Meghatározott ügyfélportfólió kezelése, új, potenciális ügyfelek felkutatása az adott értékesítési csatornán belül
  • PHILIPS termékek célzott értékesítése (innovatív LED lámpatestek, fényforrások, fémhalogén fényforrások, lakossági lámpatestek)
  • Árbevétel maximalizálás és a lehető legmagasabb ügyfél-elégedettség biztosítása
  • Az ügyféligények megvalósulásának figyelemmel kísérése
  • Üzletfejlesztési javaslatok megfogalmazása a piaci visszajelzések alapján
  • A cégünk számára nagy potenciállal rendelkező vállalkozások megkeresése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Ügyfélközpontú, rugalmas gondolkodásmód
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervezői készség, csapatjátékos képességek
  • Kreatív- és stratégiai üzleti gondolkodás
  • Kiemelkedő kommunikációs- és tárgyalási készség
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • B. kat. jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A szakmában, kereskedelem területén szerzett értékesítési tapasztalat.
  • Világítástechnikai területen megszerzett értékesítési tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (preferáltan műszaki, kereskedelmi)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cégautó, telefon
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Hosszú távú együttműködés
  • Meglévő ügyfélkör átvétele
  • Szakmai fejlődés lehetősége